Współpraca

Cześć! Dziękuję, że znalazłeś chwilkę, by zajrzeć tutaj i przeczytać na temat współpracy i tego czego oczekuję, ale i oferuję w zamian.

Zacznijmy od tego, że współpracowałam wcześniej z większością polskich wydawnictw (Muza, MG, Fabryka Słów, Znak, Prószyński itd.) i recenzowałam dla nich książki (zawsze szczerze, u mnie nie znajdzie się fałsz, ani wymuszone recenzje czy opinie), w gruncie rzeczy nadal to robię, ale już mniej. Więcej selekcji – liczy się jakość, nie ilość, prawda? :)

Współpracowałam również z kilkoma sklepami z biżuterią, z kosmetykami i innymi domowymi przydasiami oraz z instytucjami i stowarzyszeniami – to wszystko miało miejsce jakiś czas temu i zostało pochowane wraz z poprzednimi blogami, na których tworzyłam.

Wraz z nowym blogiem, który powstał w marcu 2017 roku, chciałabym, by współprace, które podejmę były na jeszcze wyższym poziomie. Liczę na pełne kreatywnych wyzwań projekty pasujące do tematyki bloga.

Czego oczekuję i co daję w zamian?

Oczekuję przede wszystkim szczerości i zrozumienia faktu, że blog jest moim hobby, nie zarabiam na nim, a współprace, które wybiorę w przyszłości będą całkowicie zgodne ze mną, z moją estetyką i zainteresowaniami.

W zamian otrzymają Państwo m.in. rzetelną recenzję produktu bądź usługi, szczere opinie i zdjęcia wysokiej jakości.

Jestem otwarta na wiele rodzai współpracy, ale o wszystkim najlepiej rozmawiać indywidualnie drogą mailową: omojblog@gmail.com