O blogu

Blog powstał z potrzeby rozmowy z innymi – pewnie zapytacie, czemu, skoro można wyjść do ludzi, otworzyć się, czy chociażby złapać znajomego na fejsie. Owszem, można i czynię to sukcesywnie od dawna, jednakże więź łącząca autora/blogera z czytelnikami jest inna. Znajomych zwykle dobieramy pod swoje gusta, czy to przez wspólne zainteresowania czy też przez wspólny sposób postrzegania świata. Blog pozwala rozmawiać z ludźmi, z różnymi ludźmi. A, ja zwyczajnie, uwielbiam dyskusje! :)

Blog jest w gruncie rzeczy dziełem przypadku, impulsem, który sprawił, że zapragnęłam pisać coś więcej niż tylko recenzje książkowe.

Co znajdziecie na blogu?

Przede wszystkim treści, które sama chętnie bym przeczytała – z dozą humoru, pełne wartości, które są mi bliskie. Myśli i refleksje. Fakty i miejsca. Doświadczenia i eksperymenty. Słowotok nocny i poranny. Fotografie miejsc, które są dla mnie ważne.

Nie pokażę Wam niczego, czego byście nie znaleźli na wszystkich innych blogach lifestylowych. Pokażę Wam jednak to na swój sposób i zaproszę do dialogu. Poczęstuję herbatką i ciepłą szarlotką z lodami. Po domowemu, swojsko :)