* Collaboration *

Dlaczego?
Środowisko blogerskie w dobie Internetu zyskuje na mocy. Jeżeli Państwo chcą otrzymać rzetelną recenzję, opinię na temat danego produktu czy usługi, a szukają Państwo nieszablonowych, kreatywnych rozwiązań marketingowo-reklamowych, bloger, jakim i ja jestem, jest doskonałym do tego typu przedsięwzięć. Przede wszystkim czytelnicy mogą porozmawiać ze mną, nawiązać nić porozumienia, mogę w prosty i przyjemny sposób odpowiedzieć na dręczące pytania. Ponadto, godząc się na współpracę dbam by marka nie straciła dobrego imienia (nadal będąc szczerą ze sobą), bo to nie oto chodzi. Dialog jest dla mnie najważniejszy i rzetelne, szczere wyrażenie opinii.
Teksty na blogu są autorskie. Zdjęcia również. Staram się zawsze znaleźć dobre strony danego produktu/usługi, nie pomijając również wad.
Z kim nawiążę z chęcią współpracę?
Z firmami zajmującymi się wystrojem wnętrz, restauracjami/kawiarniami, sklepami wszelakimi, wydawnictwami książkowymi – suma sumarum z każdą firmą/organizacją, której oferta mnie zaciekawi, zainspiruje. Jestem otwarta na propozycje i długoterminowe współprace. 
Jaka forma współpracy mnie interesuje?
  • recenzje
  • banery
  • relacje
  • konkursy
  • teksty sponsorowane
Ile to kosztuje?
Do każdej takiej współpracy podchodzę indywidualnie. Potrafię pójść na dogodny kompromis.
Współpracuję m.in. z: